Голова ЦК спеціального фортепіано та концертмейстерства

Тишкевич Наталія Петрівна




ЦК спеціального фортепіано та концертмейстерства

Мистецтво гри на фортепіано вимагає тривалої та наполегливої праці для професійного володіння цим інструментом. Фортепіанний відділ почав своє функціонування ще у 1959 році. Він був укомплектований випускниками консерваторій, які подалі стали досвідченими педагогами та виконавцями.      Чимало випускників відділу спеціального фортепіано вчились та навчаються в багатьох престижних вищих музичних закладах України та за її межами. Багато з них повернулись працювати в рідний заклад, чим сприяють піднесенню рівня музичного мистецтва, виховують та навчають професійних музикантів. Набута в училищі (нині фаховий коледж) майстерність дозволила багатьом випускникам засвідчити високий рівень професійної підготовки на загальнодержавному та міжнародному рівнях.

   Творча активність, пошук та впровадження ефективних форм викладання, удосконалення виконавської майстерності викладачів залежать певною мірою від його злагодженої роботи.

   Довгі роки очолювала відділ Штець У.О., випускниця Луцького музичного училища та Львівської консерваторії. Вона стала ініціатором багатьох починань, сприяла удосконаленню методики викладання, дбала про високе професійне зростання викладачів, удосконалення виконавської майстерності.

   Після початку функціонування коледжу як навчального закладу фахової передвищої освіти перед ЦК спеціального фортепіано постали нові завдання. Їх успішно розв’язує колектив чудових викладачів, однодумців у благородній справі виховання та навчання музикантів і майбутніх педагогів.

   Викладачі ЦК систематично проводять практичну та методичну роботу з початковими мистецькими закладами Луцька та області, надають консультації абітурієнтам, проводять майстер-класи, читають лекції на обласних семінарах, підвищують свою педагогічну кваліфікацію на всеукраїнських та міжнародних конференціях та семінарах, готують методичні розробки і рекомендації, проводять велику профорієнтаційну роботу. Систематично відбуваються звітні та тематичні концерти відділу та концерти класів, в яких приймають участь найкращі студенти відділу.

 

 

Тишкевич Наталія Петрівна.

 

     Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, лауреат обласної мистецької премії ім.І.Ф.Стравінського. Закінчила з відзнакою Київську десятирічку ім. М.Лисенка та ГМПІ ім.Гнєсіних в класі проф. Александрова О.О. Почала працювати у 1980 р. в Луцькому музичному училищі (нині Волинський фаховий коледж культури і мистецтв ім.І.Ф.Стравінського). Голова ЦК спеціального фортепіано з 2004 р. Засновник та постійний голова журі Обласного конкурсу піаністів «Золота нотка».

   Багато студентів її класу стали переможцями Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, Пасюк Е. стала лауреатом обласної мистецької премії ім.

І.Ф.Стравінського. Переважна більшість з них закінчила вищі учбові музичні заклади України та успішно працюють за фахом в Україні та за її межами.

   Тишкевич Н.П. постійно проводить майстер-класи, бере участь у міжнародних конференціях, семінарах, має публікації у фахових виданнях. Викладач надає систематичну методичну допомогу викладачам ДМШ та ДШМ Луцька та області.

   Нагороджена Подякою Голови Волинської обласної ради за високу професійну майстерність, відданість справі служіння українській культурі, вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва Волині та у підготовку кваліфікованих фахівців.

 

 

Бетюга Андрій Станіславович.

 

     Викладач та концертмейстер вищої категорії. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

     Закінчив Луцьке музичне училище та Львівську національну музичну академію ім. М. В. Лисенка.

     Працює в коледжі з 2005 року. Веде активну концертну діяльність як соліст та концертмейстер.

     Студенти Бетюги А. С. успішно беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та фестивалях.       Випускники класу продовжують навчання у вищих навчальних закладах та працюють за фахом в Україні та за її межами.

       Нагороджений подякою голови Волинської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток культури і мистецтва в області, підготовку кваліфікованих кадрів.

 

Бойко Наталія Володимирівна

 

     Викладач фортепіано та концертмейстер вищої категорії, стаж роботи 24 р . Закінчила Луцьке музичне училище та Львівську національну музичну академію їм. М.В.Лисенка по класу ф-но у Юрженко П. Т., а згодом асистентуру - стажування по класу камерного ансамблю  у Слюсар Т.М. та Микитки А.В. Працює у Волинському фаховому коледжі ім. І.Ф.Стравінського з 2001р. Випускники її класу працюють у різних навчальних закладах та продовжують навчання у вишах України та за її межами. Викладач активно концертує у складі фортепіанного дуету, Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Як концертмейстер працює на різних виконавських факультетах.

 

Дадіані Тамара Дмитрівна.

 

     Викладач – методист, спеціаліст вищої категорії. Стаж роботи 51 рік. Нагороджена медаллю «Ветеран праці». Високопрофесійний досвідчений педагог. Випускники її класу систематично вступають до ВНЗ України, стають лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, успішно працюють в Україні та за її межами. Студенти класу щорічно грають сольні концерти, беруть участь у звітних концертах ЦК. Дадіані Т.Д. активний учасник семінарів-практикумів для викладачів ДМШ та ДШМ області та Луцька, проводить майстер-класи, читає методичні доповіді та проводить активну профорієнтаційну роботу. За плідну працю неодноразово нагороджена грамотами та подяками дирекції училища, обласного управління культури, обласної ради та держадміністрації.

 

Ковальчук Вікторія Петрівна.

 

  Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії. У 1984 році закінчила Львівську державну консерваторію імені М.В.Лисенка. З 1984 року працює на посаді викладача відділу спеціального фортепіано Луцького державного музичного училища, нині Волинський фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.Ф. Стравінського. За цей час підготувала понад 20 випускників, більшість з них закінчили вищі навчальні заклади, працюють у ДМШ області та в музичних закладах України. Студенти Ковальчук В.П. неодноразово ставали лавреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.  Вікторія Ковальчук проводить майстер-класи, читає лекції на обласних семінарах, надає методичну допомогу Нововолинській школі мистецтв та Луцькій дитячій музичній школі ім. Ф.Шопена.

 

Латишева Тетяна Дмитрівна.

    

   Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії ЦК спеціального та спеціалізованого фортепіано. Закінчила Луцьке державне музичне училище (1974 р.) та Харківський інститут мистецтв ім. І.Котляревського (1979 р.). Працює в коледжі з 1980 року.  З 1989-2016 р. очолювала ПК спеціалізованого фортепіано. Викладач активно проводить профорієнтаційну роботу, надає методичну допомогу викладачам ДМШ та ДШМ міста та області. Студенти класу постійно беруть участь у тематичних і звітних концертах відділів. Більшість випускників класу  викладача закінчили або навчаються в ВНЗ України (Львів,Київ,Рівне,Луцьк,Одеса, Краків) та успішно працюють за фахом в Україні та за її межами.

 

         Лузанова Тетяна Володимирівна.

 

    Викладач фортепіано ЦК спеціального та спеціалізованого фортепіано 1 категорії та концертмейстер вищої категорії. Працює у коледжі з 2004 року. За цей період стала багаточисленною лауреаткою Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Є концертуючою піаністкою.

Закінчила Луцьке музичне училище та Львівську національну музичну академію ім. М. В. Лисенка.

Студенти класу Лузанової Т.В. неодноразово ставали лауреатами багатьох конкурсів та фестивалів. Випускники  продовжують своє  навчання у вищих навчальних закладах та успішно працюють за фахом в Україні та за її межами

 

 

Мішеніна Світлана Миколаївна.

 

       Викладач- методист, спеціаліст вищої категорії, концертмейстер вищої категорії, членкиня НВМС, Лауреат обласної мистецької премії імені І.Ф.Стравінського.

Працює викладачем ЦК спеціального фортепіано та концертмейстером з 1985 року після закінчення з відзнакою Львівської державної консерваторії ім.М.В.Лисенка.

   Багато років є старшим консультантом з педагогічної практики.

Систематично надає методичну допомогу викладачам ДМШ та ДШМ області у підготовці до конкурсів та вступу до коледжу, веде активну профорієнтаційну роботу.

   Веде активну концертну діяльність, виступаючи як соліст та концертмейстер.

Студенти класу успішно беруть участь у фахових Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.

   Як концертмейстер брала участь у Всеукраїнських конкурсах виконавців на оркестрових струнних інструментах (Луцьк, Дніпро, Кропивницький, Київ, Рівне, Дрогобич).

   Випускники класу продовжують навчання у ВНЗ України, працюють за фахом в Україні та за кордоном.

   Викладач постійно працює над підвищенням фахового рівня шляхом участі у конференціях з підвищення кваліфікації.

Нагороджена Подякою Голови Волинської обласної ради за високу професійну майстерність, відданість справі служіння українській культурі, вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва Волині та у підготовку кваліфікованих фахівців.

 

Стецюк Наталія Вадимівна.

 

   Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії ЦК спеціального та Голова ЦК спеціалізованого фортепіано, членкиня НВМС.  Випускниця ВДУКіМ ім. І.Ф.Стравінського (клас викладача Дадіані Т.Д.) та ЛНМА ім. М.В.Лисенка (клас доцента Юрженка П.Т.). Стаж роботи 22 роки. Студенти викладача постійно беруть участь у різноманітних конкурсах і поповнюють скарбницю коледжу дипломами і нагородами. Стецюк Н. В. -  учасниця та доповідачка багатьох всеукраїнських та міжнародних конференцій, семінарів. Концертмейстер вищої категорії, переможець багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів у складі фортепіанного дуету “Luzk piano duo”. Бере активну участь в профорієнтаційній роботі по музичних школах області.

  

 

Сухоцький Петро Йосипович.

 

    Викладач фортепіано і органу ЦК спеціального фортепіано Волинського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Ф. Стравінського, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.

    Навчався у Львівській державній консерваторії ім. М. В. Лисенка у органіста й піаніста Дайча С.А. на двох факультетах: спеціального фортепіано та органу. У 1990 році почав працювати у Волинській обласній філармонії солістом камерного ансамблю (згодом – оркестру) „Кантабіле”, поєднуючи  сольне виконавство з педагогічною працею у Луцькому музичному училищі (нині – Волинський фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського).    

   Вдосконалював свою майстерність у провідних фахівців Європи: Хуго Лєпнурма (Естонія), Гонзалеса Уріола (Іспанія), Лео Кремера та Г. Гебхардта (Німеччина), Геріберта Метцгера (Австрія). З 1999 року – органіст Луцького кафедрального собору Святих Апостолів Петра і Павла. Постійно виступає з сольними програмами як органіст в Україні та за її межами (Латвія, Естонія, Білорусь, Польща, Австрія, Німеччина, Італія). Студенти класу фортепіано і органу — постійні учасники Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, а також різноманітних музичних імпрез, концертів та фестивалів.

   Студенти класу органу мають можливість вдосконалювати свою майстерність на справжньому духовому Малому органі (6 регістрів, два мануали і педаль) та виступати з концертами на Великому концертному органі (40 регістрів, три мануали і педаль) Луцького кафедрального собору; індивідуальні заняття з органу проходять на Великому концертному органі кафедрального собору.

СЕРТИФІКАТИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ