Голова ЦК оркестрових духових та ударних інструментів

Кучер Павло Станіславович

ЦК оркестрових духових та ударних інструментів

Циклова комісія оркестрових духових та ударних інструментів.

Історія циклової комісії оркестрових духових та ударних інструментів бере свій початок з далекого 1964 року, коли був реорганізований відділ струнно-смичкових та духових інструментів Луцького музичного училища у окремий підрозділ. Його очолив Євген Миколайович Коваль. Після проголошення Акту Незалежності України у 1991 році прийшли зміни у роботі циклової комісії – очолив її Генадій Кирилович Таран, а з 2001 та до сьогодні – заслужений діяч мистецтв України Микола Чорний.

За довгу історію функціонування циклової комісії  у ньому працювали чудові педагоги – фахівці: Є.М.Коваль (труба),А.Ю. Тиможинський (тромбон), І.І.Дзялик (гобой), С.Г.Кучер (валторна), М.І.Полупан (кларнет), М.А.Стадницький (флейта). Згодом до них долучилися М.В.Ковальчук (тромбон), П.І.Хлєбнік (ударні), Г.К.Таран (фагот), В.П.Шевчук (гобой), заслужений діяч мистецтв України М.Б.Чорний (туба), Л.П.Лембрик (кларнет), А.А.Трофимович (тромбон), А.С.Байдоха (труба), М.М.Вівчарук (флейта), П.С.Кучер (ударні), Й.Й.Міклоші (кларнет), А.Б. Тітяєв (тормбон), І.В.Шурдак (валторна), О.І.Клейзун (кларнет), В.О.Петріні (труба), В.М.Карченя (труба), О.В.Ковальчук (труба).

На цикловій комісії успішно функціонує духовий оркест, який завжди презентує високий фаховий рівень виконавства студентів та є визнаним у Волинській області.

 Творчій колектив очолювали: Євген Миколайович Коваль; Анатолій Юрійович Тиможинський; декілька років Ігор Іванович Дзялик. З 1975 до  1982 року керівником оркестру був Станіслав Григорович Кучер; з 1982 до 1996 року – Генадій Кирилович Таран; з 1997 до 2007 -  Анатолій Андрійович Трофимович, а з 2007 до сьогодні – заслужений діяч мистецтв України Микола Чорний. Саме під його керівництвом  оркестр став лауреатом багатьох престижних вітчизняних та міжнародних конкурсів, багаторазово презентував Україну у Польщі та Франції. Оркестр має різножанровий репертуар, регулярно виступає на мистецьких заходах міста та області. З часом колектив перейменували в «Духовий оркестр Любарт».

За роки функціонування ЦК оркестрових духових та ударних інструментів мистецьку освіту здобули понад 700 студентів. Багато з них стали відомими музикантами, нагороджені почесними званнями України,  солістами та артистами провідних мистецьких колективів,  військовими музикантами, викладачами вищих навчальних закладів, ДМШ та шкіл естетичного виховання. Студенти відділу гідно призентують коледж та Волинську область. Більш як  двісті з них стали лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів, підтверджуючи високий рівень фахових знань.  Викладачі ЦК надають методичну та практичну допомогу навчальним закладам початкової мистецької освіти Волинської області, зокрема у підготовці та проведенні обласних конкурсів та фестивалів. 

Зараз на цикловій комісії викладають висококваліфіковані фахівці: Стадницький М.А. (флейта); Гоцко М.А. (гобой, фагот, саксафон); Клейзун О.І. (кларнет, саксофон); Вівчарук М.М. (флейта); Кучер П.С. (ударні); Чорний М.Б. (туба), Тітяєв А.Б. (тромбон); Шурдак І.В. (валторна); Рудчик О.П.(труба).

Циклова комісія оркестрових духових та ударних інструментів сьогодні об’єднує високопрофесійних викладачів, які постійно змінюють та удосконалюють форми і методи своєї роботи, підвищують ефективність підготовки музикантів нової формації.


СЕРТИФІКАТИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

АНСАМБЛЮ УДАРНИХ ІНСТРУМЕНТІВ КОЛЕДЖУ

КЛАС УДАРНИХ ІНСТРУМЕНТІВ КОЛЕДЖУ